KOTY NEVA MASQUERADE

Drake Ateny Raj*Pl

Drake Ateny Raj*Pl

  RODOWÓD DRAKE

NEM n 09 21
Ojciec: DIUK CZERWONA LAGUNA*PL ( NEM n 09 21 )
Matka: PCH DASZA VIVA SIBERIANA*PL ( NEM n)

Drake, to mega pieszczoch i duży misiaczek. Baliśmy się, czy nie będzie spięć pomiedzy nim, a naszym kocurkiem Papim, ale okazało się, że oba kocurki, to wielkie pieszczochy i miziaki. Nie mają wacle ochoty ze sobą rywalizować. Jeżeli już, to o miejsce na kanapie. Nawet podzieliły się moimi rękami :jak Drake ma do głaskania prawą rękę, to Papi lewą i odwrotnie. Drake choć duży, jest ustępliwy. Nie szuka zwad. Często ustępuje starszemu Papiemu. Jest bardzo wesoły, lubi przebywać w bliskości z człowiekiem. Drake przejął też rolę budzika. Pierwszy wstaje rano i budzi nas wszystkich. Zaraz potem Papi przybiega po swoją porcję głasków , a za nimi Kaja, Alis i Toffi. Wstać mogę dopiero, jak wszyscy zostaną przywitani. Drake świetnie dogaduje się z resztą towarzystwa. W przyszłości ma się sprawdzić jako tatuś nevek z hodowli Dumka*Pl.

- OSIĄGNIĘCIA WYSTAWOWE: -

12.02.2011 MWKR - ex1 ,CAC
13.02.2011 MWKR - ex1 , CAC
04.12.2011 MWKR-ex1,CAC
04.12.2011 Drake został CHAMPIONEM

 

Kotka Neva Masquerade Toffi Viva Syberiana*Pl

Toffi Viva Syberiana*Pl

RODOWÓD TOFFI

NEM ( n)
Ojciec: TRISTAN ( NEM n )
Matka: MILANA SIBIRSKOJE CZUDO (NEM a)

Toffi ma piękne lazurowo niebieskie oczy, które w pierwszych dniach pobytu otwierała bardzo szeroko poznając wszystko. Jest łagodna,stateczna, uwielbia głaskanie, drapanie i czesanie. Mimo dość trudnej sytuacji w której się znalazła-zmiana domu w dorosłym wieku powolutku się odnalazłą, i za przyjażniła się naszym stadem. Już nabrała pewności i zaufania do nas,przychodzi po pieszczoty i bawi się jak mały kociak. Bardzo się cieszymy że Toffi jest z nami.

 

Dasza Dumka*Pl kotka Neva Masquerade

Dasza Dumka*Pl

RODOWÓD DASZY

NEM ( a 21 )
Ojciec: DRAKE ATENY RAJ*PL( NEM n 09 21)
Matka: ALIS LUCJANA NEVA*PL( NEM a 21 )

Dasza została z nami. Ma piękne puszyste futro, jest bardzo masywna, duża 6kg i reprezentacyjna. Jest bardzo związana z nami, mimo iż znalazł się dla niej kochający dom Dasza nie miała najmniejszego zamiaru opuścić swego hodowli, schowała się tak, że nigdzie jej nie można było znależć, wyszła dopiero jak już ludzie odjechali. Cóż Dasza więc została z nami, zrozumieliśmy że ona nie chce i nie będzie nigdzie tak czuła się jak u nas. Dasza jest obserwatorką. Doskonale wychwytuje nasz nastrój. Zawsze wie, kiedy przyjść i pocieszyć. Lubi towarzyszyć w codziennych zajęciach, lubi pieszczoty i przytulanie. Często kładzie się blisko nas i obserwuje otoczenie gospodarczym okiem.

 

SONY DSC

Otu Dumka*Pl

RODOWÓD Otu

NEM ( n 03 21)
Ojciec: DRAKE ATENY RAJ ( NEM n 09 21 )
Matka: DASZA DUMKA*PL (NEM a 21)

Otu urodziła się ostatnia, w zasadzie już myśleliśmy że jest po porodzie. A tu kolejnego dnia kiedy już wszystkie maluszki były przy piersi u swojej mamy, nagle usłyszeliśmy straszny piskliwy głosik. Zaczęliśmy szukać w kojcu, nie mogliśmy znależć. W końcu z boczku posłania pod kocykiem coś zaczęło się ruszać, szeptałam O tu jest... no i już tak zostało to była właśnie OTU nasza maleńka niespodzianka. Otu była malutka jak pisklaczek wróbelka, wymagała dopilnowania i pomocy w pierwszych dniach życia, ale bardzo szybko dogoniła rodzeństwo. Wyrosła na śliczną Panienkę - Zostaje z Nami !