Mamy kocięta syberyjskie neva masquerade miot E2 oraz F2

Miło nam poinformować że nasze koteczki wydały na świat piękne kocie dzieci. Tym razem mamy dwa mioty E

16.08.2022 powitaliśmy miot” E2 ” kociąt neva masquerade. Rodzicami zostali Ciacho Sonata Księżycowa*PL oraz Zuza Dumka*Pl.

27.08.2022 powitaliśmy miot” F2 ” kociąt neva masquerade. Rodzicami zostali Ciacho Sonata Księżycowa*PL oraz Zoria Dumka*Pl.

 

kocięta neva msquerade

Mamy kocięta neva masquerade

Wiosna do nas zawitała na całego. Kocie dzieci przyszły na świat:

09.03.2022 powitaliśmy miot” B2 ” kociąt neva masquerade. Rodzicami zostali Ciacho Sonata Księżycowa*PL oraz Dasza Dumka*Pl. Mamy 7 kociąt.

15.03.2022 powitaliśmy miot “C2” kociąt neva masquerade. Rodzicami zostali Ciacho Sonata Księżycowa*PL oraz Zuza Dumka*Pl. Mamy 5 kociąt.

30.03.2022 powitaliśmy miot “D2” kociąt neva masquerade. Rodzicami zostali Ciacho Sonata Księżycowa*PL oraz Zoria Dumka*Pl. Mamy 3 kocięta.

Zdjęcia i więcej informacji wkrótce.

kocięta neva masquerade z rodowodem Dumka Pl

Kocięta neva masquerade – miot A2 – gotowy do zmiany domu

Kocięta neva masquerade miot A2 gotowy do nowego domku

Miło nam poinformować że kocięta neva masquerade z miotu A2 ukończyły 12 tygodni i mogą powoli opuszczać hodowlę. Są przygotowane do przeprowadzki do nowych domków. Potrafią korzystać z kuwetki i drapaka, są ufne i towarzyskie. Posiadają prawdziwe wielopokoleniowe rodowody syberyjskie akceptowane na całym świecie. Wszystkie posiadają mikrochipy, aby nie zgubiły się nowym właścicielom. Zabiorą też ze sobą do nowego domku książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i odrobaczeniami oraz wyprawkę w postaci: ulubionej karmy na pierwsze dni, zabaweczek, oraz kocyka z zapachem ich domu, żwirku. Dzięki temu będzie im łatwiej zaaklimatyzować się w nowym domku.

Obok zamieszczamy album kocięta neva masquerade miot A2, aktualne kocięta neva masquerade

Mamy kocięta neva masquerade !!!

Miło nam poinformować że 04.08.2021 powitaliśmy miot” A2 ” kociąt neva masquerade. Rodzicami zostali Ciacho Sonata Księżycowa*PL oraz Chanel Księżniczki Jury *Pl. Mamy 8 kociąt. Zdjęcia i więcej wiadomości wkrótce.

Mamy kocięta syberyjskie neva masquerade !

Miło nam poinformować że 18.10.2020 powitaliśmy miot” W ” kociąt neva masquerade. Rodzicami zostali Ciacho Sonata Księżycowa*PL oraz Chanell Księżniczki Jury *Pl mamy dwa maluszki. To pierwszy miot tej pary. Więcej wiadomości wkrótce.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2018

Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia.

MAMY KOCIĘTA NEVA MASQUERADE !

Miło nam poinformować że 06.05.2018 powitaliśmy miot” T ” kociąt neva masquerade. Rodzicami zostali Drake Ateny Raj oraz Dasza Dumka*Pl mamy pięć maluszków. Więcej wiadomości wkrótce.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Merry Christmas 2018

Staropolskim obyczajem, gdy w Wigilię gwiazda wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Wam radości, oraz aby się darzyło, z roku na rok lepiej było.

Powitaliśmy miot S kociąt neva masquerade

06.11.2017 Powitaliśmy miot S kociąt neva masquerade. Mamy dwóch cudownych chłopców Simbę i Sashe. Kocięta rozwijają się świetnie, radzą sobie już z mięskiem, poznają dom i nowe zabawy, kształtują swoje charaktery. Simba nie ubi siedzieć długo w jednym miejscu, cały czas jest w ruchu, chyba że się zmęczy to wtedy śpi. Sasha jest spokojniejszy, lubi przylepiać się do człowieka i mruczeć. Sasha sprawdza wszystko łapką, zanim cokolwiek zrobi, wącha, jest ostrożniejszy od brata. Jak wpadną w wir zabawy to szaleją już razem.

Więcej zdjęć łobuziaków w dziale aktualne kocięta  >>>tutaj<<<

Nowe zdjęcia kociąt z miotu “R”

Kocięta Neva Masquerade ukończyły 8 tygodni. Rozwijają się świetnie. Korzystają z kociego dzieciństwa, rozrabiają. Biegając i bawiąc się zwiedziły już chyba wszystkie zakamarki w domu. Są bardzo ciekawe świata, wszystko chcą dotknąć swoją maleńką kocią łapką. Na widok zabawki z piórkiem chcą za nią prawie pofrunąć. To ich pierwsze łowy.

Kształtują się im charaktery:
Roxi to pieszczotka. Przychodzi chętnie się głaskać, wpatruje się głęboko w ludzkie oczy i mruczy jak traktorek.
Rumba to wesoła koleżanka. Wszystko chce zobaczyć i we wszystkim brać udział, stale biega i sprawdza co robią domownicy, lubi sobie pogadać.
Rubinek to misiaczek, który lubi spać w miękkiej pościeli, i łakomczuszek, któremu wszystko smakuje. Ale też straszny pieszczoch.
Zdjęcia po koleji: Roxi, Rumba i Rubinek:

więcej zdjęć >>>> kliknij tu <<<<

Kocięta syberyjskie, neva masquerade
Kocięta syberyjskie, neva masquerade
Kocięta neva masquerade
Kocięta neva masquerade
Kocięta syberyjskie,neva masquerade
Kocięta syberyjskie neva masquerade
Kocięta syberyjskie,neva masquerade
Kocięta syberyjskie, neva masquerade
Kocięta syberyjskie, neva masquerade
Kocięta syberyjskie,neva masquerade
Kocięta syberyjskie, neva masquerade
Kocięta syberyjskie,neva masquerade,kocurek
Kocięta syberyjskie,neva masquerade
Kocięta syberyjskie,neva masquerade, kocurek