Kliknij w zdjęcie

Kocięta neva Masquerade miot K
NIE SPRZEDAJEMY KOCIĄT BEZ RODOWODU!!!
Każde nasze kocię otrzymuje umowę sprzedaży, rodowód FIFE i książeczkę zdrowia, zawierającą wszelkie informacje dotyczące wykonanych odrobaczeń oraz szczepień. Każde z kociąt jest odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane i nauczone czystości. Kocięta są gotowe do opuszczenia hodowli w wieku ukończenia minimum 14 tygodni życia.
Odbiór kociąt odbywa się OSOBIŚCIE przez nabywcę u nas w hodowli. Istnieje również możliwość dowiezienia kociaka do nowego właściciela.
Nie sprzedajemy kociąt do sklepów, hodowli klatkowych i pośrednikom.
Nasze kocięta wychowują się w warunkach domowych, są pełno prawnymi członkami naszej rodziny. Dokładamy wszelkich starań aby kocięta były bardzo dobrze socjalizowane. Jak tylko otwierają oczy widzą już nas oraz swoją kocią mamę, nosimy je na rękach, głaszczemy, karmimy, przyzwyczajamy do kontaktu z  ludźmi, jak też innymi zwierzętami. Staramy się by wychodziły od Nas z domu ufne, pełne wiary i miłości do człowieka, aby chętnie się bawiły . Karmimy je najlepszymi karmami - uczymy je jeść surowe mięso, ryby oraz inne naturalne produkty i suchą karmę najlepszej jakości.
Zawsze chętnie służymy radą oraz pomocą, bardzo chcieli byśmy utrzymać stały kontakt z nabywcą. Bardzo nam zależy, aby wszystkie nasze kocie dzieci  żyły długo ciesząc się dobrym zdrowiem i miłością swych opiekunów.
Cena kociaka „na kolanka” to 2500zł-3000. Cena kociaka do hodowli ustalana jest indywidualnie.
Podstawą rezerwacji jest wpłata 1/3 ceny kotka.
Status kociaka:
  • wolny – kotek szuka swojego nowego domku
  • obserwacja – ktoś się interesuje kotkiem, ale nie wpłacił zaliczki (nadal dostępny)
  • wstępna rezerwacja – ktoś jest zdecydowany, nie wpłacił zaliczki
  • rezerwacja – ktoś wpłacił zaliczkę
  • w nowym domku – kotek znalazł nowy domek
 Więcej informacji w dziale kocięta Neva Masquerade