KOTY NEVA MASQUERADE

Drake Ateny Raj*Pl

Drake Ateny Raj*Pl

  RODOWÓD DRAKE

NEM n 09 21
Ojciec: DIUK CZERWONA LAGUNA*PL ( NEM n 09 21 )
Matka: PCH DASZA VIVA SIBERIANA*PL ( NEM n)

Drake, to mega pieszczoch i duży misiaczek. Baliśmy się, czy nie będzie spięć pomiedzy nim, a naszym kocurkiem Papim, ale okazało się, że oba kocurki, to wielkie pieszczochy i miziaki. Nie mają wacle ochoty ze sobą rywalizować. Jeżeli już, to o miejsce na kanapie. Nawet podzieliły się moimi rękami :jak Drake ma do głaskania prawą rękę, to Papi lewą i odwrotnie. Drake choć duży, jest ustępliwy. Nie szuka zwad. Często ustępuje starszemu Papiemu. Jest bardzo wesoły, lubi przebywać w bliskości z człowiekiem. Drake przejął też rolę budzika. Pierwszy wstaje rano i budzi nas wszystkich. Zaraz potem Papi przybiega po swoją porcję głasków , a za nimi Kaja, Alis i Toffi. Wstać mogę dopiero, jak wszyscy zostaną przywitani. Drake świetnie dogaduje się z resztą towarzystwa. W przyszłości ma się sprawdzić jako tatuś nevek z hodowli Dumka*Pl.

- OSIĄGNIĘCIA WYSTAWOWE: -

12.02.2011 MWKR - ex1 ,CAC
13.02.2011 MWKR - ex1 , CAC
04.12.2011 MWKR-ex1,CAC
04.12.2011 Drake został CHAMPIONEM

Kotka Neva Masquerade Toffi Viva Syberiana*Pl

Toffi Viva Syberiana*Pl

RODOWÓD TOFFI

NEM ( n)
Ojciec: TRISTAN ( NEM n )
Matka: MILANA SIBIRSKOJE CZUDO (NEM a)

Toffi ma piękne lazurowo niebieskie oczy, które w pierwszych dniach pobytu otwierała bardzo szeroko poznając wszystko. Jest łagodna,stateczna, uwielbia głaskanie, drapanie i czesanie. Mimo dość trudnej sytuacji w której się znalazła-zmiana domu w dorosłym wieku powolutku się odnalazłą, i za przyjażniła się naszym stadem. Już nabrała pewności i zaufania do nas,przychodzi po pieszczoty i bawi się jak mały kociak. Bardzo się cieszymy że Toffi jest z nami.

Dasza Dumka*Pl kotka Neva Masquerade

Dasza Dumka*Pl

RODOWÓD DASZY

NEM ( a 21 )
Ojciec: DRAKE ATENY RAJ*PL( NEM n 09 21)
Matka: ALIS LUCJANA NEVA*PL( NEM a 21 )

Dasza została z nami. Ma piękne puszyste futro, jest bardzo masywna, duża 6kg i reprezentacyjna. Jest bardzo związana z nami, mimo iż znalazł się dla niej kochający dom Dasza nie miała najmniejszego zamiaru opuścić swego hodowli, schowała się tak, że nigdzie jej nie można było znależć, wyszła dopiero jak już ludzie odjechali. Cóż Dasza więc została z nami, zrozumieliśmy że ona nie chce i nie będzie nigdzie tak czuła się jak u nas. Dasza jest obserwatorką. Doskonale wychwytuje nasz nastrój. Zawsze wie, kiedy przyjść i pocieszyć. Lubi towarzyszyć w codziennych zajęciach, lubi pieszczoty i przytulanie. Często kładzie się blisko nas i obserwuje otoczenie gospodarczym okiem.

CHANEL KSIĘŻNICZKI JURY*Pl

RODOWÓD

NEM ( ay 09 21)
Ojciec: KRIS ŚNIEŻNY POWIEW ( NEM ny 21 )
Matka: KLEO DUMKA*PL (NEM a09 21)

Chanel wydaje się  być doskonałością. Jej futro jest jaśniutkie, puszyste a zarazem bardzo mocne. Ma bardzo oryginalny kolor jest niebiesko-złocista z bielą.  Jej usposobienie jest bardzo pogodne, jest gadatliwa. Jeśli czegoś od nas chce zaraz słyszymy pięknie brzmiące gruchanie charakterystyczne dla tej rasy. Jest prawdziwą kocią księżniczką - porusza się bardzo lekko i zwinnie jak na damę przystało. Wkrótce więcej zdjęć Chanel.