KOTY NEVA MASQUERADE

Drake Ateny Raj*Pl

Drake Ateny Raj*Pl

  RODOWÓD DRAKE

NEM n 09 21
Ojciec: DIUK CZERWONA LAGUNA*PL ( NEM n 09 21 )
Matka: PCH DASZA VIVA SIBERIANA*PL ( NEM n)

Drake, to mega pieszczoch i duży misiaczek. Drake jest bardzo wesoły, lubi przebywać w bliskości z człowiekiem. Drake jest można powiedzieć symbolem naszej hodowli, to on jest na zdjęciu na  pierwszej stronie i  w  fanpage na facebooku. Jest pięknym kocurem o rzadkim złotym umaszczeniu. Drake wydał na świat prawie cały alfabet kotów. Jego dzieci rozjechały się po Polsce ale też pojechały za granicę. Jego dzieci zapoczątkowały  linie kotów Neva Masquerade w hodowlach w USA, Kanadzie, Włoszech, Holandii, Szwecji i Czechach. Jesteśmy z niego bardzo dumni, nie tylko z powodu miotów ale też z powodu świetnych cech charakteru które posiada. Jest bardzo komunikatywny, to on w domu wita wszystkich gości, siada z nami przy stole na krześle i gawędzi razem z nami. Kto raz go widział na żywo zapamiętuje go na zawsze.
Niestety z przykrością przyznajemy że Drakę przechodzi już na kocią emeryturę, nie jest już kocurem kryjącym tylko kastratem. Decyzja kastracji była spowodowana wiekiem Drake, musi już odpocząć. Mamy nadzieje że rolę kocura kryjącego i przywódcy stada przejmie nasz młodszy kocurek Ciacho o równie ciekawym umaszczeniu jak Drake i pięknej okrywie włosowej.

- OSIĄGNIĘCIA WYSTAWOWE: -

12.02.2011 MWKR - ex1 ,CAC
13.02.2011 MWKR - ex1 , CAC
04.12.2011 MWKR-ex1,CAC
04.12.2011 Drake został CHAMPIONEM

 

ciacho kocurek NEM ns 03 21

Ciacho Sonata Księżycowa*Pl

RODOWÓD CIACHO

NEM ns 03 21

Ojciec: Tajfun Kocie Perły*Pl ( SIB n 22 )

Matka: Afrodyta Sonata Księżycowa*Pl NEM ( as 09 21 )

Ciacho w domu jest nazywany Czaruś. Jest naszym młodszym kocurkiem, świetnie się zapowiadającym. Czaruś ma śliczne bardzo puszyste futerko, bardzo kształtną głowę oraz ciekawy kolor. Ma też bardzo ładnie rozłożoną biel na pysiu. Mamy nadzieje że Czaruś będzie następcą nieco już leciwego Drake i godnie go zastąpi. Drake z racji wieku przejdzie już na kocią emeryturę i zostanie kastratem. Czaruś ma też  wspaniały charakter. Jest bardzo wygadany. Potrafi melodyjnie rozmawiać ze mną jak tylko czegoś chce. Jest też strasznym przytulasem. Poza tym jest odważny i ciekawski. Nic w domu bez jego obecności się nie wydarzy. Czaruś oprócz kociego towarzystwa bardzo polubił się też z naszym adoptowanym pieskiem Felkiem. Śpią razem, ganiają razem za piłeczką, czasem Czaruś zwala Felkowi z komody coś co akurat uzna że by mu się przydało. Jest bardzo pogodnym i pięknym kocurkiem.

 

Kotka Neva Masquerade Toffi Viva Syberiana*Pl

Toffi Viva Syberiana*Pl

RODOWÓD TOFFI

NEM ( n)
Ojciec: TRISTAN ( NEM n )
Matka: MILANA SIBIRSKOJE CZUDO (NEM a)

Toffi ma piękne lazurowo niebieskie oczy, które w pierwszych dniach pobytu otwierała bardzo szeroko poznając wszystko. Jest łagodna, stateczna, uwielbia głaskanie, drapanie i czesanie. Mimo dość trudnej sytuacji w której się znalazła-zmiana domu w dorosłym wieku powolutku się odnalazła, i za przyjaźniła się naszym stadem. Nabrała pewności i zaufania do nas, przychodzi po pieszczoty i bawi się jak mały kociak. Bardzo się cieszymy że Toffi jest z nami. Obecnie Toffi to nasza najstarsza koteczka z racji swojego wieku nie jest już kryta. Ale nieustannie pełny funkcję samicy alfa w stadzie.

Dasza Dumka*Pl kotka Neva Masquerade

Dasza Dumka*Pl

RODOWÓD DASZY

NEM ( a 21 )
Ojciec: DRAKE ATENY RAJ*PL( NEM n 09 21)
Matka: ALIS LUCJANA NEVA*PL( NEM a 21 )

Dasza została z nami. Ma piękne puszyste futro, jest bardzo masywna, duża 6kg i reprezentacyjna. Jest bardzo związana z nami, mimo iż znalazł się dla niej kochający dom Dasza nie miała najmniejszego zamiaru opuścić swego hodowli, schowała się tak, że nigdzie jej nie można było znaleźć, wyszła dopiero jak już ludzie odjechali. Cóż Dasza więc została z nami, zrozumieliśmy że ona nie chce i nie będzie nigdzie tak czuła się jak u nas. Dasza jest obserwatorką. Doskonale wychwytuje nasz nastrój. Zawsze wie, kiedy przyjść i pocieszyć. Lubi towarzyszyć w codziennych zajęciach, lubi pieszczoty i przytulanie. Często kładzie się blisko nas i obserwuje otoczenie gospodarczym okiem. Dasza też aktualnie jest kastratką i jest już na kociej emeryturze.

CHANEL KSIĘŻNICZKI JURY*Pl

RODOWÓD

NEM ( ay 09 21)
Ojciec: KRIS ŚNIEŻNY POWIEW ( NEM ny 21 )
Matka: KLEO DUMKA*PL (NEM a 09 21)

Chanel wydaje się  być doskonałością. Jej futro jest jaśniutkie, puszyste a zarazem bardzo mocne. Ma bardzo oryginalny kolor jest niebiesko-złocista z bielą.  Jej usposobienie jest bardzo pogodne, jest gadatliwa. Jeśli czegoś od nas chce zaraz słyszymy pięknie brzmiące gruchanie charakterystyczne dla tej rasy. Jest prawdziwą kocią księżniczką - porusza się bardzo lekko i zwinnie jak na damę przystało.

 

JOLKA DUMKA*Pl

RODOWÓD nr. (PL) FPL 268808

NEM ( f 09 21)
Ojciec: MORT LAURKOWO*PL ( NEM n )
Matka: DAFNE PAZURKOWY ŚWIAT*PL (NEM g 09 21)

 

ZORIA DUMKA*Pl

RODOWÓD nr. (PL) FPL 208345

NEM ( ay 09 21)
Ojciec: CIACHO SONATA KSIĘŻYCOWA*PL ( NEM ns 03 21 )
Matka: CHANELL KSIĘŻNICZKI JURY*PL (NEM ny 21)